• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Tipkvíz je v cieli. Aj s Jágrom a Plekancom!

23. január 2019  SÚŤAŽ 

Základná časť Chance ligy sa preklopila do kľúčového obdobia. Boj o play off pomaly graduje. Kto postúpi? Spestrite si záver dlhodobej fázy 2. najvyššej českej hokejovej súťaže Chance liga tipkvízom. Jeho podstata? Jednoduchá: Voľte do 26. februára v 11 kolách odpovede na dve sady otázok, ktoré sa týkajú základnej hracej doby zápasov. V nich by sa mali predstaviť aj hokejové legendy Jaromír Jágr s Tomášom Plekancom. Obaja českí reprezentanti vám môžu pomôcť získať zaijímavú výhru!

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ

Podmienka účasti v tipkvíze Chance ligy nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chanci. Hrá sa výhradne na webe.

Všetkých 11 súťažných kôl obsahuje dve časti. V prvom bloku otázok vyberáte jednu správnu odpoveď zo štyroch možných variantov (A, B, C, D), v druhom tiež jednu, ale z troch možností (A, B, C). Otázky sa pritom vzťahujú k regulárnemu hraciemu času duelov Chance ligy. Za každý správny tip získate bod.

V rámci daného kola je potrebné vyplniť kompletne obe časti a priradiť v každej z nich jedného žolíka, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Za správny tip označený žolíkom získate dvojnásobok bodov (teda dva). Tipovať je možné s časovým predstihom od spustenia súťaže a tipy môžete do uzávierky ľubovoľne meniť.

Odmena? Najúspešnejší súťažiací sa môžu tešiť na ceny dvojakého typu. Po prvé: Najlepší tipujúci v danom kole dostane 100 000 Netov. V prípade, že výhercov spoznáme viac, cenu rozdelíme medzi nich. Po druhé: Odmena čaká na prvých 1 000 súťažiacich z celkového poradia. Jej výška bude závislá na konečnom poradí a v prípade rovnosti bodov sa lepšie umiestneným stane ten hráč, ktorý svoje tipy odošle do súťaže skôr. Víťaz získa 400 000 Netov!

Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí len tipovať).


Prečítané: 6 985x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet