• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Hra o tróny: Zamieša nový trailer kartami?

7. január 2019

Sledujete Hru o tróny a tešíte sa na 8. sériu? Všetci fanúšikovia obľúbeného fantasy seriálu by sa mali dočkať poslednej šestice epizód už v apríli. Oficiálny trailer nájdete TU! Tušíte kto bude na konci záverečnej sezóny vládcom Siedmich kráľovstiev? Skontrolujte aktuálnu ponuku kurzov a pošlite svojho favorita na tiket!

Hra o tróny – 8. séria

Podľa bookmakerov by to mohol byť Bran Stark v kurzovej hodnote 2,50. Ďalšími v poradí sú Jon Snow (4,50) a Daenerys Targaryen (6,50)… Zasadne „Khaleesi“ na Železný trón? Alebo nebude žiadny vládca v kurze 3,30? Možnosti je omnoho viac. Tipnite si!

Názory tipérov na vyvrcholenie úspešnej série „Game of Thrones“ sa rôznia. Borci z najväčšej tipérskej komunity sa najčastejšie v analýzach zhodujú na mene staršej z dcér Eddarda Starka (Sansa Stark – kurz 12,00). Súhlasíte? Alebo prognózujete prekvapivejší koniec?

„Kvalitný príbeh má vždy nečakanú pointu, takže zabudnime na jednoduché zakončenie a rovno si škrtnime Sansu, Daenerys alebo Jona Snowa. Taký koniec je predvídateľný a príliš banálny. Zakončenie so Samwellom na tróne by bolo logické aj úprimné, aby celý príbeh vyznel pozitívne. Nenápadný Samwell Tarley spĺňa všetky predpoklady budúceho kráľa, je to snáď jediná čisto kladná postava,“ napísal Demosthenes. Skúsite aj vy kurz 40,00?

Podeľte sa o vaše tipy v komentároch!


Prečítané: 1 386x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet