• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Upozornenie
Vážení klienti, dňa 22.5.2019 v čase od 2:00 do 4:00 hodín, bude internetové tipovanie mimo prevádzku z dôvodu plánovanej údržby systému. Ďakujeme za porozumenie. TIPSPORT SK, a.s.
Zatvoriť

Fantaghiro: Chelsea sa neotrasie, na City mať nebude!

7. december 2018

Ešte začiatkom týždňa mala Chelsea na svojom konte v tohtoročnej sezóne Premier League jedinú porážku. Na konci to ale budú prehry tri. Ako to? V stredu totiž Blues nečakane padli na pôde Wolverhamptonu a v sobotu ich porazí majstrovský Manchester City. Aspoň podľa Fantaghira, ktorý očakáva triumf Citizens v kurze 1,88. Zveziete sa s ním? Nechajte sa inšpirovať jeho analýzou a skórujte v live stávkach!

LIVE STÁVKY: Chelsea – Manchester City (sobota 18:30)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Londýnsky celok v lige stráca pôdu pod nohami. Po výbornom začiatku prichádzajú neúspechy. Z posledných štyroch zápasov vydoloval tím manažéra Sarriho len štyri body. Proti Guardiolovej partii sa mu navyše aktuálne zrovna nedarí. Tri stretnutia, tri porážky a ani jeden strelený gól.

„Chelsea sa podľa mňa z nevydarených výsledkov neotrasie a už vôbec nie proti Manchestru, ktorý v 15 dueloch iba dvakrát remizoval. Očakávam, že nastúpi v plnej sile a zvíťazí,“ uvádza Fantaghiro.

Pôjdete do toho s ním?


Prečítané: 218x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet