• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Florbalové MS: Nezabudnite na tipkvíz!

27. november 2018

Flor­balové majstrovstvá sveta v Česku sú tu. Prvé bitky vypukli v sobotu! Ako si povedie slovenská reprezentácia? Oslávte športový sviatok s Florbalovým tipkvízom. Na odmenách rozdáme 2 000 000 Netov a vstupenky na play off MS vo florbale v Prahe. Podstata súťaže? Jednoduchá: Voľte denne od 1. do 9. decembra odpovede na dve sady otázok, ktoré sa vzťahujú k základnej hracej dobe vybraných zápasov. Idete do toho? Súťaž je úplne zadarmo. Zážitok z turnaja navyše umocní rozšírená kurzová ponuka a akčné live stávky!

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ

Podmienka účasti vo Florbalovom tipkvíze nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chanci. Hrá sa výhradne na webe.

Všetkých deväť súťažných kôl obsahuje dve časti. Pri otázkach v prvej časti vyberiete jednu zo štyroch možných odpovedí (A, B, C, D), v druhej časti jednu z troch možných odpovedí (A, B, C). Otázky sa pritom týkajú základnej hracej doby vybraných stretnutí. Za každý správny tip získate bod.

V rámci daného dňa je potrebné vyplniť kompletne obe časti a priradiť v každej z nich jedného žolíka, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Za správny tip označený žolíkom získate dvojnásobok bodov (dva). Tipovať možno s časovým predstihom od spustenia súťaže a tipy môžete do uzávierky ľubovoľne meniť.

Odmena? Najúspešnejší súťažiaci sa môžu tešiť na ceny dvojakého typu. Po prvé: Najlepší tipujúci v danom kole získa 200 000 Netov, teda okrem záverečného (deviateho) kola, kde naj tipér zinkasuje rovných 400 000 Netov (v prípade, že výhercov bude viac, cena sa medzi nich rozdelí). Po druhé: V každom z prvých šiestich kôl získa tipujúci s najvyšším súčtom dosiahnutých bodov (a pri rovnosti bodov zároveň odoslal svoje tipy do súťaže najskôr) dve vstupenky na vyraďovaciu časť florbalového MS v hlavnom meste Česka.

Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie cez prehliadač priamo na súťažné stránku, potom už stačí tipovať).

Špeciálne MS = špeciálna ponuka

Florbalový svetový šampionát v Prahe je veľkou a prestížnou športovou udalosťou. Láka aj nezaujatého fanúšika. Extra porcia kurzových príležitosti je preto namieste – tešiť sa na ňu môžete pri vybraných zápasoch. Na dianie v libeňskej aréne a v hale na Podvinnom mlyne zároveň môžete reagovať v live stávkach!

Obhajcom titulu je Fínsko, ktoré pred dvoma rokmi v lotyšskej Rige zdolalo vo finále rivala zo Švédska 4:3 po nájazdoch. Slovenská reprezentácia skončila deviata. Bude to na nadchádzajúcich MS inak?


Prečítané: 4 412x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet