• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Ušla mu mega výhra, ale vďaka nemu oslavujú iní!

12. november 2018

Najväčšia komunita tipérov žije príbehom tipéra Michaelo1. Najskôr zhrabol 300 000 EUR a o pár dní neskôr siahal na výhru cez 160 000 EUR. Posledný zápas mu ale nevyšiel, vďaka cash outu dve loptičky pred koncom vybral „aspoň“ 2 300 EUR. Tento raz zvolil inú stratégiu a nechal sa inšpirovať tiketom kuku555 s tým, že z neho vyškrtol zápas Plzeň – Příbram a Man. City – Man. Utd. Ako to dopadlo? Od výhry 200 000 EUR ho delil jediný gól. Tottenham síce na ihrisku Crystal Palace zvíťazil, ale len 1:0. Michaelo1 tak zostal na sucho, no s jeho akovkou sa zviezlo veľa tipérov a pre množstvo z nich to bola cesta k úspechu…

TIKET

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

Napríklad vitkova0 sa inšpirovala v čase, keď už sa na Crystal Palace hralo. Tiket vsadený za 30 „ečiek“ jej vyniesol takmer 4-tisícky! Oslavoval aj revizieservs, ktorému na konte pristálo 1 300 EUR.

Cermo, ofjird, Matko38, 1negros3 alebo napríklad sondul do toho išli s nižším vkladom. Aj oni však mali radosť, keď im tiket vyšiel. Radovali ste sa tiež vďaka tomu, že ste sa nechali inšpirovať? Pochváľte sa v diskusii pod článkom!


Prečítané: 6 985x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet