• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Tipovačka o VIP zájazd na NHL a stretnutie s Voráčkom!

1. októbra 2018

Prichádza ďalší diel hokejovej Tipovačky. Hlavná cena? Exkluzívna. Na víťaza čaká VIP zájazd na dva zápasy NHL pre dve osoby a stretnutie s Jakubom Voráčkom! Súťaž prebieha od 1. do 13. októbra a zapojili sa do nej aj bývalí hráči prestížnej zámorskej ligy – Jaroslav Špaček a Tomáš Kopecký. Preskočíte ich v rebríčku? Súťaž je úplne zadarmo a jej podstatou je tipovanie výsledkov NHL, ale aj KHL, českej Tipsport extraligy a slovenskej Tipsport Ligy. Kto z vás ohromí najväčšiu tipérsku komunitu? Na odmenách rozdáme spolu viac ako 40 000 EUR!

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENYCH x PRAVIDLÁ x NAJČASTEJŠIE O­TÁZKY

Podmienka účasti v Tipovačke nie je žiadna. Stačí byť riadne registrovaným účastníkom internetového tipovania v Tipsporte v Česku, na Slovensku, alebo v Chance.

Podstata súťaže je jednoduchá: Tipujte presné skóre vybraných hokejových duelov a zabojujte o lákavé ceny. Odmeníme 1 000 najlepších tipérov!

Najúspešnejší súťažiaci poletí do zámoria na dva vybrané zápasy NHL. Spolu s parťákom/par­tnerkou (záleží na výhercovi) sa pritom môže tešiť na ubytovanie na štyri dni v štvorhviezdič­kovom hoteli vo Philadelphii. Súčasťou nevšedného zážitku bude aj osobné stretnutie s českým reprezentantom a hviezdou Philadelphie Jakubom Voráčkom. Porazený finalista získa 2 000 EUR na tipovanie, tretí v poradí 1 200 EUR na tipovanie.

Hrá sa výhradne na webe, kde uvidíte aktuálne poradie všetkých súťažiacich aj výsledky minulých kol. Vrátane bilancia Jaroslava Špačka (s nickom JaroslavSpacek), olympijského víťaza, trojnásobného majstra sveta a terajšieho asistenta hlavného trénera plzenských indiánov, a Tomáša Kopeckého (TomasKopecky), dvojnásobného víťaza Stanley Cupu. Trafíte viac správnych výsledkov než tieto bývalé hokejové kapacity?

Tipovačka sa skladá z 10 hracích kôl. V každom budete tipovať päť vybraných zápasov a zároveň hrať o podiel z banku 100 000 Netov. Ten bude rozdelený vždy rovným dielom medzi všetkých tipujúcich, ktorí v danom hracom kole získajú najviac bodov. Za uhádnutý presný výsledok stretnutia dostanete 10 bodov. Keď trafíte príležitosť vrátane gólového rozdielu (alebo remízu) zhrabnete 6 bodov, bez gólového rozdielu 4 body. V prípade, že uhádnete presný počet gólov v zápase (príležitosť nie), získate 2 body.

V Tipovačke môžete natipovať na viac kôl dopredu. Tipy možno ľubovoľne do uzávierky meniť. Svoju súťažnú stránku nájdete po prihlásení na herný účet v záložke SÚŤAŽE. V natívnej aplikácii nájdete odkaz na súťažnú stránku v súkromnej správe (odkaz vás navedie skrz prehliadač priamo na súťažnú stránku, potom už stačí tipovať).


Prečítané: 6 199x

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet