• AKU
Tento tiket je zatiaľ, prázdny, stávku pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy

Ako dopadne súboj stopercentných v skupine H?

20. jún 2018

Pred štartom svetového šampionátu by na výhry Japonska a Senegalu v úvodných dueloch natipoval iba málokto. Výsledok? Oba celky prekvapili favorizovanejšie mužstvá a sú na čele skupiny H. Tipéri v ich vzájomnom nedeľnom zápase preferujú výhru afrického mančaftu v kurze 2,15. Arnee však v analýze oponuje a chváli Japoncov. Na tiket sa rozhodol poslať ich neprehru v hodnote 1,73. Myslíte si, že bude úspešný? Užite si priebeh stretnutia s ostrou súťažou v live stávkach!

SÚŤAŽE V LIVE STÁVKACH: Japonsko – Senegal (nedeľa 17:00)

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie.

„Nesúhlasím s bookmakerom a nemyslím si, že by mali byť Senegalčania až takí favorizovaní. Síce vyhrali nad Poľskom, ale oba góly im viac-menej spadli do lona. Inač Afričania nič svetoborné nepredviedli a vynikali predovšetkým v zdržovaní hry. Naopak Japonci sa mi páčili, vysoko „pressovali“, hrali veľmi aktívny a behavý futbal. Vôbec by som Kagawu a spol. nepodceňoval,“ zanalyzoval ti­pér.

Okrem štandardných príležitostí v zápase svetového šampionátu využite aj celé množstvo špeciálov. Tipovať môžete napríklad to, či padne gól hlavou alebo tiež počty kariet a penált v jednotlivých hracích dňoch. Nechýbajú ani strelci vrátane duelov alebo duelov dvojíc, prípadne dvojice či trojice strelcov.


Prečítané: 665x

Kurzová ponuka:

Komentáre k článku

Ak chcete prispievať do fóra, prihláste sa.

Založiť účet