• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • Tipliga si dala pauzu. Čo sa ešte mení?

  31. marca 2020

  Tipliga si dala pauzu. Čo sa ešte mení?Koronavírus prerušil alebo úplne ukončil drvivú väčšinu líg a turnajov. Kurzová ponuka je súčasne značne oklieštená, čo má taktiež dopad na priebeh súťaží, ktoré pre najväčšiu komunitu tipérov usporadúvame. Na aktuálne nepriaznivú situáciu v športovom svete sme sa preto rozhodli reagovať. K akým zmenám v súťažiach dôjde? Ako to bude ďalej s Tipligou, Tipcupom alebo Pyramídou?

  Celý článok »

 • CS:GO: Raz hore, inokedy dole. OG oslavovať nebudú

  4. apríla 2020

  CS:GO: Raz hore, inokedy dole. OG oslavovať nebudúKeď to nejde offline, tak to pôjde online. To je veľká výhoda ešportov, ktoré ju teraz využijú aj v rámci ESL Pro League, kde sa predstaví takmer celá svetová špička. Prestížne zápolenia v populárnej hre Counter-Strike: Global Offensive majú za sebou úvod súťaže. Teraz sú na programe ďalšie stretnutia. Za monitormi, s prstami na myšiach a klávesniciach si zmerajú sily Team Vitality s OG. Podľa predzápasových predpokladov by mali oslavovať TV a podobne to vidí v analýze aj Seriousxxx s kurzom 1,50. Pôjdete do toho s ním? Nechajte sa inšpirovať a skórujte v live stávkach!

  Celý článok »

 • Virtuálna F1! Podmaní si Lando Norris Austráliu?

  4. apríla 2020

  Virtuálna F1! Podmaní si Lando Norris Austráliu?Formula 1 v nedeľu pokračuje druhým dielom oficiálnej série videoherných Grand Prix. Vedenie šampionátu týmto spôsobom reaguje na súčasne vynútenú pauzu v pretekárskom kalendári kvôli koronavírusu. Inak povedané, fanúšikom rýchlych strojov chce sprostredkovať zážitok z bojov na tratiach aspoň virtuálne. Čo myslíte, kto sa s ovládačom v ruke najlepšie popasuje s nástrahami Veľkej ceny Austrálie? Natipujte si a užite si GP u protinožcov s live stávkami!

  Celý článok »

 • Potvrdí Isloch formu? Skóruje opäť Momo?

  2. apríla 2020

  Potvrdí Isloch formu? Skóruje opäť Momo?Isloch Minsk môže byť so začiatkom súťaže spokojný. Prvé dva zápasy nového ročníka bieloruskej najvyššej futbalovej ligy zvládol a získal 6 bodov (porazil Smolevichi a Neman). Na jeho štadión teraz príde ďalšia výzva v podobe Slutsku. Ten má zatiaľ na konte 3 body (výhra s Mozyrom a prehra s Brestom). Vzájomné duely týchto dvoch tímov spravidla vyhráva jeden alebo druhý – sú vždy pomerne vyrovnané. Kto sa bude radovať z lepšieho výsledku? Tipér KamilB inklinuje k víťazstvu domácich borcov. Nechajte sa inšpirovať, pozrite si zápas na TV Tipsport a využite priebeh zápasu v live tipovaní!

  Celý článok »

 • Nádeje na krásnu výhru zhasli v Bielorusku

  1. apríla 2020

  Nádeje na krásnu výhru zhasli v BieloruskuAko málo chýbalo, aby si kikipro133 súčasnú dobu pandémie koronavírusu poriadne spríjemnil. Za 140 EUR dal na svoj tiket osem futbalov a zaútočil na viac než 26 419 EUR. Hneď po prvom zápase mu ale bolo jasné, že takejto sumy sa nedočká, stále si však mohol celkom slušne privyrobiť. A vypadalo to celkom nádejne… Zápasy postupne získavali zelené fajky a šampanské sa mohlo začať pomaly chladiť. Potom ale prišlo na rad stretnutie Gazgolderu s Volat Capital, v ktorom sa mali radovať domáci, ale tí nakoniec padli 2:3. Jediná chyba na tikete tak znamenala absolútny pád, ktorý odvial 13 905 EUR!

  Celý článok »

 • Pestrý mix zápasov zarobil 4 730 EUR!

  30. marca 2020

  Pestrý mix zápasov zarobil 4 730 EUR!Tipér Stancek1993 si na svoj tiket vybral šesticu zápasov. Využil 3 futbalové stretnutia, jeden hokejový zápas, dokonca aj dva stolnotenisové duely a odpálil ich takmer za 110 EUR. Jeho správny odhad bol korunovaný výhrou takmer 4 730 EUR. Najväčšie starosti mu určite urobil zápas v nikaragujskej lige medzi FC Managua a Diriangen. Domáci dali víťazný gól na 2:1 až v 93. minúte. Tiež dávate na svoje lístky podobné mixy zápasov? Pochváľte sa v Tiket aréne!

  Celý článok »

 • Správny odhad: 4 skupiny = 4 388 EUR!

  25. marca 2020

  Správny odhad: 4 skupiny = 4 388 EUR!Aj limitovaná ponuka prináša niekoľko možností, ako prísť ku peknej výhre. Toto si určite pomyslel aj tento úspešný tipér. Na svoj tiket vložil okrúhlych 100 EUR. Jeho rozhodnutie mu vynieslo takmer 4 388 EUR! Svoj čuch zamieril na priateľské futbalové zápasy švédskych a ruských tímov. Neopovrhol ani posledným semifinálovým zápasom najvyššej bieloruskej hokejovej ligy medzi Grodnom a Soligorskom (0:1). Aj napriek tomu, že zvolil cashout, keď nemusel, mohol sa tešiť z krásnej výhry. Nadarmo sa nehovorí – lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche. Aj vy skúšate niečo podobné? Darí sa vám? Pochváľte sa v Tiket aréne!

  Celý článok »

 • Nevšedné tipy priniesli 18 812 EUR!

  22. marca 2020

  Nevšedné tipy priniesli 18 812 EUR!Sejkora4 sa vyzná. S prerušenými prestížnymi futbalovými ligami sa popasoval veľmi dobre! Získal 18 812 EUR! Zloženie jeho tiketu? Priateľské zápasy medzi tímami zo spodných poschodí švédskych súťaží (4. a nižšie) a burundská liga. Tipér tak v obmedzenej ponuke našiel, a najmä trafil stávkové príležitosti s veľmi slušnými kurzami. Napríklad triumf Dynamiku mal hodnotu kurzu 3,84! Mimochodom, krach Olympiku vlastne nebol až takým šokom – len „potvrdil“, že sa mu v poslednej dobe doma nedarí a padol tam štvrtýkrát v rade… Tiež sa v tejto dobe zameriavate na duely exotického charakteru? Ide Vám to? Pochváľte sa v Tiket aréne!

  Celý článok »

 • Prehľad: Čo zmenil koronavírus?

  13. marca 2020   AKTUALIZOVANÉ 

  Prehľad: Čo zmenil koronavírus?Na svet športu, rovnako ako na ďalšie oblasti ľudského života, veľmi silno dopadla pandémia koronavírusu. Rušenie športových udalostí samozrejme obmedzuje aj našu ponuku, ale nijako sa nedotkne fungovania internetového tipovania ako takého. Podrobnosti k jednotlivým situáciám nájdete nižšie.

  Celý článok »

 • Výhra s príchuťou exotiky

  17. marca 2020

  Výhra s príchuťou exotiky Tipér HarnepheR si aj napriek oklieštenej ponuke vybral stretnutia, ktoré sa dali zvoliť z viac-menej exotickej ponuky. Zablúdil do vôd bolívijských, tureckých a austrálskych futbalových líg, ale využil aj bieloruskú najvyššiu hokejovú súťaž a nižšiu ruskú hokejovú ligu. Všetky tieto stretnutia osolil len za menej ako 1 EUR. Výhra bola už o niečo lukratívnejšia a vyniesla mu viac ako 916 EUR! Aj vy sa inšpirujte a vyberte si zápasy z niektorých exotických líg.

  Celý článok »