• AKU
Tento tiket je zatiaľ prázdny, udalosť pridáte kliknutím na príslušný kurz.
Analýzy
Aktuality
 • V nedeľu začne maratón o 200 tisíc! Limit? 8 EUR denne

  24. máj 2019

  V nedeľu začne maratón o 200 tisíc! Limit? 8 EUR denneNedeľa 26. mája. Kľúčový dátum nielen pre všetkých hokejových fanúšikov (na MS v hokeji sa hrá o medaily), ale aj pre vytrvalcov. V tento deň sa totiž rozbehne ďalší diel tipérskeho maratónu. Tentokrát s 200 tisícovou dotáciou! Pretnete na konci júna cieľovú pásku?

  Celý článok »

 • Česi idú na Kanadu! Zahrajú si o zlato?

  24. máj 2019

  Česi idú na Kanadu! Zahrajú si o zlato?Českí hokejisti vo štvrtok rozstrieľali Nemecko 5:1 a z cesty za medailou z MS tak odvalili nevyspytateľný štvrťfinálový balvan. Zvíťazí Říhov nároďák aj v sobotu? Kľúčom k účasti Voráčka a spol. v zápase o zlato je prekabátiť Kanadu, ktorá mala čo robiť so Švajčiarskom. „Obrana javorových listov nie je moc kompaktná a zohraná. Jej mikrovýpadky môže Česko, ktoré ide do zápasu v pozícii outsidera a hráči to tak budú mať v hlavách jednoduchšie, využiť,“ zanalyzoval triumf Čechov o dva a viac gólov Sokolik39 (v kurze 4,45). Inšpirujete sa? Tipnite si a semifinále sledujte naživo na TV Tipsport!

  Celý článok »

 • Využite kurzy na slovenské eurovoľby!

  22. máj 2019

  Využite kurzy na slovenské eurovoľby!V sobotu od 7:00 do 22:00 si budeme voliť poslancov do Európskeho parlamentu. Viete odhadnúť, ktoré politické strany majú najväčšiu šancu na úspech? Bookmakeri favorizujú na víťazstvo jednu zo štvorice Koalícia PS a SPOLU (1,90), SMER SD (2,80), ĽS Naše Slovensko (3,10) a SaS (5,00). Ako to vidíte vy? Tipnite si a osude volieb rozhodujte aj v napínavých live stávkach!

  Celý článok »

 • Druhá trofej pre Barcu? Valencia nemá šancu!

  23. máj 2019

  Druhá trofej pre Barcu? Valencia nemá šancu!Double je v hre. Aspoň pre Barcelonu, ktorá k majstrovskému titulu môže pridať aj triumf v Copa del Rey. O druhú tohtoročnú trofej si to Katalánci rozdajú s Valenciou. Triumf netopierov je pre drvivú väčšinu členov najväčšej tipérskej komunity úplnou utópiou a podobne to vidí aj kapo666, ktorý očakáva oslavy v katalánskych farbách a minimálne dva góly v kurze 1,51. Súhlasíte? Nechajte sa inšpirovať, sledujte finále v priamom prenose na TV Tipsport a predveďte svoje schopnosti v live stávkach!

  Celý článok »

 • Kompaktné zobrazenie, filtre a ďalšie úpravy

  22. máj 2019

  Kompaktné zobrazenie, filtre a ďalšie úpravyPred mesiacom a pol sme dokončili dlho očakávané zlúčenie zoznamu predzápasových a live tiketov, upravili sme sekciu Moje stávky a zároveň odstránili možnosť prekliku na Moje tikety a Moje live tikety v hornej lište webu. Na tieto kroky sme dostali množstvo pripomienok a podnetov, napríklad v diskusii pri blogu od TipChaMana, na ktorých usilovne pracujeme. Niektoré nedostatky sa nám podarilo odstrániť v minulých týždňoch, ďalšie prichádzajú na rad teraz.

  Celý článok »

 • Súťaž k MS: Hrajte o posledné lístky, Nety a dresy!

  20. máj 2019

  Súťaž k MS: Hrajte o posledné lístky, Nety a dresy!Súťaž k majstrovstvám sveta v hokeji na Slovensku o lístky, dresy a podiely v Netoch mieri do finále. Je tu záverečný týždeň! Usmialo sa už na vás šťastie? Alebo klikáte a stále nič? Trpezlivosť do posledného súťažného dňa vás môže odmeniť. V „osudí" stále zostáva niekoľko vstupeniek, množstvo eur na tipovanie (6 miliónov Netov!) A vyše 600 hokejových dresov. Šancu máte každý deň do nedele 26. mája! Stačí si natipovať za 4 EUR.

  Celý článok »

 • Mohol mať 33-tisíc, nakoniec berie „len“ 3 500 EUR

  14. máj 2019

  Mohol mať 33-tisíc, nakoniec berie „len“ 3 500 EURTak toto poriadne zabolelo. Ale dôvod na smútok rozhodne nie je. Naopak, tipér stani1081 berie takmer 3 500 EUR. Siahal však na 33-litrov! Čo sa stalo? Borec naložil do Kombíka päticu strelcov v pondelkových zápasoch MS v hokeji Slovensko – Kanada a Nórsko – Švédsko. Na góly nahrával Sukeľovi, McCannovi, Cirellimu, Kempemu a Wennbergovi. Výsledok? Nepadlo to akurát kanadskému útočníkovi Jaredovi McCannovi…

  Celý článok »

 • Bluesman to zabil. Netrafil cez 23 000 EUR!

  13. máj 2019

  Bluesman to zabil. Netrafil cez 23 000 EUR!Play off NHL naberá grády. V Západnej konferencii lepšie odštartovalo San Jose, ktoré na úvod zmietlo St. Louis 6:3. Čo na to lordmerlin0? Tipér predpokladal gólové hody s tým, že sa presadia Meier, Couture, Bozak a Schwartz. Vďaka nim si chcel prísť na 23 125 EUR! Na výhru si ale musel nechať zájsť chuť. Vrásky na čele mu namaľoval posledný menovaný útočník bluesmanov. Ani jedna z jeho troch striel nedorazila na miesto určenia… Kruté, čo poviete?

  Celý článok »

 • Odštartoval Jarný Tipcup!

  26. apríl 2019  SÚŤAŽ 

  Odštartoval Jarný Tipcup!Je tu ďalší diel obľúbenej súťaže najväčší tipérskej komunity. Zahrajte si Jarný Tipcup! Termín? Od 26. apríla do 13. júna. Výška dotácie? Viac ako 4 milióny Netov! Na odmenu dosiahnu všetci súťažiaci, ktorí si poradia s nástrahami kvalifikácie. Tá sa rozbehla v piatok 26. 4. Celkový víťaz Jarného Tipcupu zhrabne 4 000 EUR na tipovanie, porazený finalista dostane 2-tisíc.

  Celý článok »

 • Ako hodnotíte live tipovanie?

  2. máj 2019  HODNOTENIE 

  Ako hodnotíte live tipovanie?Už skoro dva mesiace nájdete na bočnom paneli pri každom zápase v live záložku s názvom „Hodnotenie“. Čo máte konkrétne možnosť posudzovať? Kvalitu kurzovej ponuky, úroveň a funkčnosť streamu či trackeru, aj celkový dojem z daného zápasu v „Livke“. Pri každom zápase navyše môžete pripojiť aj spätnú väzbu.

  Celý článok »