Vážení klienti,
dňa 25.04.2014 v čase od 06:55 do 07:00 hod. bude internetové tipovanie Tipsport na www.tipsport.sk nefunkčné z dôvodu plánovanej údržby systému. Ďakujeme za pochopenie.
TIPSPORT SK, a.s.

Zatvoriť

Tipsport.sk

Československé Analýzy!

Aj Analýzy sú už súčasťou tipérskej komunity!

Množstvo informácií od skutočných tipérov! Exkluzívne pre Vás toto všetko prinášajú nové, vylepšené Analýzy. Píšte, čítajte, inšpirujte sa, či rozdávajte svoje OK a KO hodnotenia autorom Analýz z rôznych zemí. Užite si informácie a rady o tipovaní priamo od tipérskych expertov z Čiech aj zo Slovenska. Vyskúšajte nové, bezkonkurenčné, medzinárodné Analýzy!

Spoločné Analýzy

Tipsport Cup: Hrajte o 20 000 EUR!

Kvalifikácia začína už DNES!

Dotácia 20 000 EUR a z toho 4 000 je určených pre výhercu. Prestížny medzinárodný titul a rešpekt stávkarskej komunikty Tipsportu na Slovensku aj v Česku. O to všetko sa pobijete v kvalifikácii a vo vyraďovacích bojoch!

Tipsport Cup

Nová Tipsport liga!

Rozhodujúcim kľúčom je taktika, čistá výhra aj Žolík!

Teraz sa jasne ukáže, kto vie, ako na to! Obľúbená súťaž Tipsport liga sa od nového roku mení. Do hry vstupuje omnoho viac adrenalínu a napätia vďaka medzinárodným tipujúcim. Navyše k tomu sa mení spôsob výpočtu bodov do rebríčka. Rozhodujúca bude čistá výhra, t.j. výhra po odpočítaní vkladu bez MP, prenásobená koeficientom! Staňte sa hviezdou Tipsport ligy a ukážte ostatným, že ste najlepší!

Viac o súťaži

Priame TV prenosy z NHL!

Najkvalitnejší hokej naživo na TV TIPSPORT!

Severoamerická NHL v priamych prenosoch na TV TIPSPORT! Do ponuky priamych hokejových prenosov sme pridali najkvalitnejšiu hokejovú súťaž na svete! Sledujte hokejové superhviezdy priamo v akcii a vo vysokej kvalite!

Priame prenosy

Priveď kamaráta a získaj odmenu!

Zoznámte svojich priateľov s Tipsportom a pripíšte si 2000 Netov!

Tipovanie je skvelá zábava. Povedzte to tiež svojim priateľom! Pokiaľ ich inšpirujete k registrácii a tipovaniu v Tipsporte, získavate v akcii Priveď kamaráta odmenu 2000 Netov za každého z nich.

Priveď kamaráta

Získajte vstupný bonus až 100 EUR!

Zaregistrujte sa do internetového tipovania Tipsport

Objavte úžasný svet internetového tipovania Tipsportu a my Vám k tomu dáme vstupný bonus až vo výške 100 EUR! Stačí sa len zaregistrovať na www.tipsport.sk a prvou dotáciou účtu si zároveň nadefinujete hodnotu svojho bonusu. Vstupný bonus v max. výške 100 EUR získa každý novoregistrovaný užívateľ. Pripíšte si svoj bonus ešte dnes!

Registrácia tu