Tipsport.sk

NOVINKA: eDostihy!

Odcválajte si pre svoju výhru!

Napätie, temperament, krása, rýchlosť a triumfiálne pocity z víťazstva? Toto všetko sa spája vo svete dostihov koní! Poďte odcválať k svojej výhre v eDostihoch!

eDostihy

Brazílsky bonus 500 EUR!

Denne LIVE bez rizika na MS v Brazílii až 20 EUR!

Už 12. júna vypuknú boje o futbalový trón. A s nimi aj špeciálny Brazílsky bonus. To Vám nikto nedá! Každý deň, počas celého šampionátu LIVE stávka na MS vo futbale úplne bez rizika až do 20 EUR. Celkovo je tak pre Vás v banku prichystaných 500 EUR! Poďte hrať a vyhrať!

LIVE BEZ RIZIKA

Grand Tour v rytme samby!

Vystreľte si v 6. etape podiel zo 40 000 EUR!

Zašnurujte si kopačky! Vo štvrtok vypuknú v Brazílii MS vo futbale a spolu s nimi aj pokračovanie Grand Tour. V súťaži rozdávame viac ako 400 000 EUR! Tipnite si v priebehu etapy každý deň aspoň za 4 EUR a získajte podiel zo ďalšej štedrej dotácie. Stále hráte aj o športiak BMW 3 GT a podiel z finálovej dotácie v hodnote 140 000 EUR!

Viac tu

Československé Analýzy!

Aj Analýzy sú už súčasťou tipérskej komunity!

Množstvo informácií od skutočných tipérov! Exkluzívne pre Vás toto všetko prinášajú nové, vylepšené Analýzy. Píšte, čítajte, inšpirujte sa, či rozdávajte svoje OK a KO hodnotenia autorom Analýz z rôznych zemí. Užite si informácie a rady o tipovaní priamo od tipérskych expertov z Čiech aj zo Slovenska. Vyskúšajte nové, bezkonkurenčné, medzinárodné Analýzy!

Spoločné Analýzy

Nová Tipsport liga!

Rozhodujúcim kľúčom je taktika, čistá výhra aj Žolík!

Teraz sa jasne ukáže, kto vie, ako na to! Obľúbená súťaž Tipsport liga sa od nového roku mení. Do hry vstupuje omnoho viac adrenalínu a napätia vďaka medzinárodným tipujúcim. Navyše k tomu sa mení spôsob výpočtu bodov do rebríčka. Rozhodujúca bude čistá výhra, t.j. výhra po odpočítaní vkladu bez MP, prenásobená koeficientom! Staňte sa hviezdou Tipsport ligy a ukážte ostatným, že ste najlepší!

Viac o súťaži

Priame TV prenosy z NHL!

Najkvalitnejší hokej naživo na TV TIPSPORT!

Severoamerická NHL v priamych prenosoch na TV TIPSPORT! Do ponuky priamych hokejových prenosov sme pridali najkvalitnejšiu hokejovú súťaž na svete! Sledujte hokejové superhviezdy priamo v akcii a vo vysokej kvalite!

Priame prenosy

Priveď kamaráta a získaj odmenu!

Zoznámte svojich priateľov s Tipsportom a pripíšte si 2000 Netov!

Tipovanie je skvelá zábava. Povedzte to tiež svojim priateľom! Pokiaľ ich inšpirujete k registrácii a tipovaniu v Tipsporte, získavate v akcii Priveď kamaráta odmenu 2000 Netov za každého z nich.

Priveď kamaráta